Up Galeria MKS DG » Inne media » Bilety Slideshow

Tickets

2017-18 MKS Dabrowa (karnet)
2017-18 MKS Dabrowa (karnet)
2017-18 MKS DG (akredytacja)
2017-18 MKS DG (akredytacja)
2017 MKS Dąbrowa Górnicza (voucher)
2017 MKS Dąbrowa Górnicza (organizator)
2017 Finał Pucharu Polski (akredytacja)
2016-17 ŁKS Łódź (akredytacja)
2016-17 Tauron MKS DG (karnet)
2016-17 Tauron MKS DG (karnet)
2016-17 TAURON MKS DG (akredytacja)
2016-17 MKS Dąbrowa Górnicza (akredytacja jednorazowa)
2016-17 KSZO Ostrowiec (akredytacja)
2016-17 KS DeveloPres Rzeszów (akredytacja)
2016-17 Impel Wrocław (akredytacja)
2016-17 Budowlani Łódź (akredytacja)
2016-17 Budowlani Toruń (akredytacja)
2016-17 BKS Aluprof Bielsko-Biała (akredytacja)
2016 V Memoriał Agaty Mróz (bilet 30.09)
2016 V Memoriał Agaty Mróz (bilet 2.10)
2016 V Memoriał Agaty Mróz (bilet 1.10)
2016 V Memoriał Agaty Mróz (akredytacja)
2015-16 TAURON MKS DG (karnet)
2015-16 TAURON MKS DG (karnet)
2015-16 TAURON MKS DG (bilet)
2015-16 TAURON MKS DG (bilet)
2015-16 TAURON MKS DG (akredytacja)
2015-16 Impel Wrocław (akredytacja)
2015-16 Chemik Police (akredytacja)
2015-16 BKS Aluprof Bielsko-Biała (bilet)
2015-16 BKS Aluprof Bielsko-Biała (akredytacja)
2015 Szamotuły SGB SAMSUNG Supercup (VIP)
2015 Szamotuły SGB SAMSUNG Supercup (karnet)
2015 Puchar Prezydenta Krosna (akredytacja)
2014-15 TAURON BANIMEX MKS DG (karta kibica)
2014-15 TAURON BANIMEX MKS DG (karnet VIP)
2014-15 TAURON BANIMEX MKS DG (karnet kategoria B)
2014-15 TAURON BANIMEX MKS DG (bilet)
2014-15 TAURON BANIMEX MKS DG (akredytacja)
2014-15 SK bank Legionovia Legionowo (akredytacja)
2014-15 KSZO Ostrowiec Sw (organizator)
2014-15 KSZO Ostrowiec Sw (bilet)
2014-15 KSZO Ostrowiec Sw (akredytacja)
2014-15 Impel Wrocław - akredytacja
2014-15 Impel Wrocław (bilet ulgowy)
2014-15 Impel Wrocław (bilet normalny)
2014-15 Impel Wrocław (akredytacja)
2014-15 DevelopRes SkyRes Rzeszów (zaproszenie)
2014-15 DevelopRes SkyRes Rzeszów (akredytacja)
2014-15 Budowlani Łódź (media)
2014 Puchar Polski 2014 (polfinal)
2014 Puchar Polski 2014 (final)
2014 Puchar Polski 2014 (final)
2014 Puchar Polski 2014 (akredytacja)
2014 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. - PP (akredytacja)
2013-14 TAURON MKS DG
2013-14 TAURON MKS DG
2013-14 TAURON MKS DG (karnet kategoria B)
2013-14 TAURON MKS DG (bilet elektroniczny)
2013-14 PGNiG Nafta Piła
2013-14 PGNiG Nafta Piła
2013-14 Impel Wrocław (zaproszenie)
2013-14 Impel Wrocław (zaproszenie 2)
2013-14 Chemik Police (półfinał 2)
2013-14 Chemik Police (półfinał 1)
2013-14 Chemik Police (akredytacja PRASA)
2013-14 Chemik Police (akredytacja FOTO)
2013-14 Beef Master Budowlani Łódź (akredytacja)
2013-14 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. (bilet) (Puchar Polski)
2013 Turniej Trzech Narodów (Prasa)
2013 Szamotuły AMICA Cup (VIP)
2013 Szamotuły AMICA Cup (VIP)
2013 Szamotuły AMICA Cup (sobota)
2013 Szamotuły AMICA Cup (piątek)
2013 Szamotuły AMICA Cup (niedziela)
2013 Puchar Polski 2013 (polfinal)
2012-13 TAURON MKS DG (karnet normalny A)
2012-13 TAURON MKS DG (bilet normalny)
2012-13 Siódemka Legionovia Legionowo (bilet kk)
2012-13 Siódemka Legionovia Legionowo (akredytacja)
2012-13 Impel Wrocław (bilet)
2012-13 Impel Wrocław (bilet)
2012-13 Impel Wrocław (akredytacja)
2012-13 CCL Dresdner SC - TAURON MKS DG
2012-13 Budowlani Lodz (bilet normalny)
2012-13 Budowlani Lodz (akredytacja)
2012-13 BKS Aluprof Bielsko-Biała (vip)
2012-13 BKS Aluprof Bielsko-Biała (ulgowy)
2012-13 BKS Aluprof Bielsko-Biała (normalny)
2012-13 BKS Aluprof Bielsko-Biała (akredytacja)
2012-13 BKS Aluprof Bielsko-Biała (15)
2012-13 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
2012-13 ATOM Trefl Sopot (akredytacja)
2012 Szamotuły Enea Cup (VIP)
2012 Szamotuły Enea Cup (VIP)
2012 Szamotuły Enea Cup (sobota)
2012 Szamotuły Enea Cup (piątek)
2012 Szamotuły Enea Cup (niedziela)
2012 Puchar Polski
2012 Puchar Polski
2012 Polska - Niemcy - Sparing w DG (karnet)
2011-12 TAURON MKS DG (karnet normalny)
2011-12 Stal Mielec (ulgowy)
2011-12 Stal Mielec (ulgowy)
2011-12 Stal Mielec (normalny)
2011-12 Stal Mielec (normalny)
2011-12 KS Pałac Bydgoszcz
2011-12 KS Pałac Bydgoszcz
2011-12 KS Pałac Bydgoszcz (prasa)
2011-12 Budowlani Łódź (normalny)
2011-12 Budowlani Łódź (Akredytacja)
2011-12 BKS Aluprof Bielsko-Biała (Media)
2011-12 BKS Aluprof Bielsko-Biała (b)
2011-12 BKS Aluprof Bielsko-Biała (a)
2011-12 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
2011-12 Atom Trefl Sopot
2011-12 Atom Trefl Sopot
2011-12 Atom Trefl Sopot (Akredytacja)
2011-11 Impel Gwardia Wrocław (Media)
2011 Puchar Prezydenta Raciborza
2011 Puchar Polski
2011 Puchar Polski
2011 III Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej (karnet)
2011 III Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej (bilet)
2011 III Memorial Agaty Mróz-Olszewskiej (Wolontariusz)
2011 III Memorial Agaty Mróz-Olszewskiej (Media)
2010-12 Stal Mielec (Akredytacja)
2010-11 TAURON MKS DG (karnet jednoosobowy)
2010-11 Organika Budowlani Łódź
2010-11 Organika Budowlani Łódź  (Media)
2010-11 GCB Centrostal Bydgoszcz (Prasa)
2010-11 BKS Aluprof Bielsko-Biała (Media)
2010-11 Atom Trefl Sopot
2010-11 Atom Trefl Sopot
2010-11 Atom Trefl Sopot (Akredytacja)
2010 VK Kralovo Pole Brno (Prasa)
2010 Tauron Volley Cup
2010 Tauron Volley Cup
2010 Polska - Białoruś - sparing w Węgierskiej Górce (media)
2010 II Memorial Agaty Mroz Olszewskiej
2009-10 Organika Budowlani Łódź
2009-10 Organika Budowlani Łódź (4 mecz brązowy medal)
2009-10 Organika Budowlani Łódź (3 mecz brązowy medal)
2009-10 EE MKS DG (ulgowy)
2009-10 EE MKS DG (ulgowy)
2009-10 EE MKS DG (normalny)
2009-10 EE MKS DG (normalny)
2009-10 EE MKS DG (Karnet VIP)
2009-10 EE MKS DG (Karnet VIP)
2009-10 EE MKS DG (Karnet Klub Kibica)
2009-10 EE MKS DG (karnet jednoosobowy)
2009-10 CICL Scavolini Pesaro(Media)
2009-10 CICL Scavolini Pesaro - EE MKS DG
2009-10 CICL Scavolini Pesaro (VIP - CICL)
2009-10 CICL EE MKS DG (Media)
2009-10 CICL EE MKS DG (Media)
2009-10 CICL EE DG - VakifGunesTTelekom Istanbul (ulgowy)
2009-10 CICL EE DG - VakifGunesTTelekom Istanbul (normalny)
2009-10 CICL EE DG - Scavolini Pesaro (ulgowy)
2009-10 CICL EE DG - Scavolini Pesaro (normalny)
2009-10 CICL EE DG - Asystel Novara (normalny)
2009-10 CICL EE DG - ASPTT Mulhouse (ulgowy)
2009-10 CICL EE DG - ASPTT Mulhouse (normalny)
2009-10 CICL ASPTT Mulhouse - EE DG
2009-10 BKS Aluprof Bielsko-Biała
2009-10 BKS Aluprof Bielsko-Biała (Media)
2009-10 Bank BPS Muszynianka Muszyna
2009-10 AZS Białystok (b)
2009-10 AZS Białystok (b)
2009-10 AZS Białystok (a)
2009-10 AZS Białystok (a)
2009 VI Turniej w Jarocinie (b)
2009 VI Turniej w Jarocinie (b)
2009 VI Turniej w Jarocinie (a)
2009 VI Turniej w Jarocinie (a)
2009 I Memoriał Agaty Mróz Olszewskiej (18.10.09)
2009 I Memoriał Agaty Mróz Olszewskiej (17.10.09)
2008-09 Stal Mielec
2008-09 Stal Mielec
2008-09 MKS Muszynianka Muszyna (b)
2008-09 MKS Muszynianka Muszyna (a)
2008-09 MKS DG (karnet siatkówka)
2008-09 MKS DG (karnet siatkówka + kosz)
2008-09 GCB Centrostal Bydgoszcz
2008-09 Calisia Kalisz
2008-09 Calisia Kalisz
2008-09 BKS Aluprof Bielsko-Biała
2008 Dla Agaty
2008 Dla Agaty
2007-08 Wisła Kraków
2007-08 Wisła Kraków
2007-08 Stal Mielec
2007-08 Stal Mielec
2007-08 MKS Muszynianka Muszyna
2007-08 MKS Dąbrowa Górnicza (b)
2007-08 MKS Dąbrowa Górnicza (a)
2007-08 Calisia Kalisz
2007-08 Calisia Kalisz
2007-08 BKS Aluprof Bielsko-Biała
2007-08 AZS Białystok
2007-08 AZS Białystok
2007 Liga Światowa (Finały)
2007 Liga Światowa (Finały)
2007 Liga Światowa (Faza grupowa)
2006-07 Wisła Kraków
2006-07 Wisła Kraków

170 zdjęcia * © galeria.mks.dabrowa.pl (2005-2017) * Button